NASTAL ČAS VYTVOŘIT SKVĚLOU ZNAČKU

Workshop BrandBoost

Vytvoříme základ pro CHARISMATICKOU ZNAČKU, která bude k vašim zákazníkům mluvit JASNĚ a SROZUMITELNĚ, LIDSKY a KONZISTENTNĚ

chci se dovědět více na webináři

Co je to BrandBoost

BrandBoost je vzdělávací workshop, který vám poskytne komplexní znalosti o vytváření a řízení vaší silné značky. BrandBoost vás provede TOP klíčovými tématy, které se stanou základy pro vaši brandovou strategii.

Živý trénink je zaměřen na praktické uchopení brandu, praktické nástroje a týmovou spolupráci. Cílem tréninku je, aby účastníci pochopili smysl vlastní značky a odnesli si kromě návodů i základ své vlastní brandové strategii, kterou budou moci následně použít.

Máte zájem získat BrandBoost pro celý váš tým?

Pro koho je workshop určen

Workshop BrandBoost je určen pro lidi z oblasti marketingu, tvůrce, inovátory, obchodníky a manažery, majitele malých a středních podniků a další osoby, které chtějí posílit své znalosti a dovednosti v oblasti brandingu a zlepšit výkon své značky. BrandBoost je vhodný pro účastníky, kteří chtějí vytvořit a zdokonalovat svůj brand a komunikaci.

Co můžete očekávat

BrandBoost se zaměřuje na rozvoj dovedností v oblasti brandové strategie. Poskytne vám důkladné informace o brandové strategii, naučí vás vytvářet kreativní a diferencovanou pozici značky na trhu, zlepší vaše schopnosti definovat hodnoty, vizi a poslání značky, naučí vás identifikovat cílové skupiny a navrhovat komunikační strategii a naučí vás měřit úspěšnost vaší brandové strategie a aktualizovat ji.

Celkově vám workshop poskytne praktické nástroje a techniky pro vytvoření a řízení úspěšné značky. Cílem kurzu je, aby si každý z účastníků odnesl základy pro svou vlastní brandovou strategii, kterou bude moci následně rozvíjet.

Benefity a přínosy WORKSHOPU BRANDBOOST

  • Získání základních znalostí o brandové strategii
  • Vytvoření kreativní a diferencovanou pozici značky na trhu
  • Zlepšení schopnosti definovat hodnoty, vizi a poslání značky
  • Získání znalostí o cílových skupinách a zákaznických segmentech
  • Zlepšení schopnosti navrhovat komunikační strategii
  • Získání schopnosti měřit úspěšnost brandové strategie a aktualizovat ji
  • Praktické nástroje a techniky pro vytváření úspěšné značky
  • Zlepšení schopnosti prezentovat a komunikovat značku v různých kanálech a formátech
  • Naučení se, jak efektivně spolupracovat s týmem na budování značky
  • Zlepšení svých kariérních příležitostí v oblasti marketingu a brandové strategie.

ZKUŠENOSTI MÝCH KLIENTŮ

JSTE PŘIPRAVENI NABOOSTOVAT VaŠi značku NA vyšší ÚROVEŇ?

Připojte se k našemu webináři a zjistěte vše, co potřebujete vědět o našem kurzu BrandBoost. Během prezentace vám představím hlavní témata kurzu, ukážu vám, jakým způsobem se budete učit a odpovím na vaše otázky. Přihlaste se nyní a připravte se na vstup do světa úspěšného podnikání.

Nejčastější dotazy

Workshop je naplánovaný na 2 dny a cena je stanovena na 19 900 Kč bez DPH na účastníka. V ceně je zahrnuto občerstvení.

Workshop je určen pro každého, kdo si chce budovat svou značku, nebo se věnovat přípravě značek pro své klienty. Ideální je, aby účastník absolvoval dva předchozí workshopy tj. EmpathyBoost a InnovationBoost, aby lépe porozuměl opravdovým potřebám svých zákazníků a měl vytvoření produkt nebo službu, která cílí na tyto potřeby.

Prezentovat bude Miroslav Šperl, podnikatel, který za dobu 17 let svého podnikání nasbíral zkušenosti v tvorbě podnikatelských záměrů a projektů, které řídil a vedl.

Platbu je třeba uhradit s dostatečným předstihem před konáním workshopu na základě vystavené faktury a její splatnosti.

Účastníci si projdou celým procesem vytváření brandu od vize až po vytvoření návrhu komunikační strategie. Odnesou si pevné základy pro jejich značku, zpětnou vazbu, dovednosti a nástroje, se kterými budou moci dále pracovat při rozvoji a budování značky.