NASTAL ČAS VYTVOŘIT business plán, který funguje

Workshop BusinessBoost

Vytvoříme skvělý business plán, který funguje a umožní vám dosáhnout růstu a zisku.

chci se dovědět více na webináři

Co je to businessBoost

BusinessBoost je komplexní workshop pro rozvoj podnikání, který kombinuje tři specializované workshopy:

1. EmpathyBoost – více o EmpathyBoost zde
2. InnovationBoost – více o InnovationBoost zde
3. BrandBoost
více o BrandBoost zde

Workshop se zaměřuje na vytvoření skvělého byznysu plánu. Začíná komplexní analýzou, pokračuje návrhem produktů a služeb a končí vybudováním pevných základů pro vaše podnikání.

Díky živému a interaktivnímu prostředí workshopu, účastníci dostanou skvělé a praktické nástroje a dovednosti, díky kterým dokážou vytvořit pevné základy pro další podnikání. Díky BusinessBoostu se budete dívat na podnikání jinak, protože uvidíte věci a situace, které jste před tím neviděli a společně je proměníme v podnikatelské příležitosti.

Máte zájem získat BusinessBoost pro celý váš tým?

Pro koho je workshop určen

Workshop BusinessBoost je vhodný pro podnikatele, začínající podnikatele, manažery, obchodníky, markeťáky a každého dalšího, kdo chce rozvíjet své podnikatelské a obchodní dovednosti a zlepšit výkonnost svého podnikání.

Co můžete očekávat

Ve workshopu BusinessBoost můžete očekávat získání opravdu širokého spektra znalostí a dovedností potřebných pro úspěšné podnikání a rozvoj firem. BusinessBoost poskytuje praktické nástroje a strategie pro inovaci, budování silné značky a rozvoj zákaznických vztahů.
Účastníci kurzu se naučí efektivněji komunikovat, vytvářet skvělé produkty a služby a budovat charismatickou značku.

Ve workshopu budete rozvíjet svou empatii, kreativitu a komunikaci. Tím získáte nástroje a uvědomení, která vám pomohou nejen v oblasti podnikání, ale také v oblasti mezilidských vztahů a osobního rozvoje, který je pro rozvoj podnikání a kariery.
Účast na kurzu BusinessBoost vám umožní získat nové příležitosti, růst a dosáhnout svých cílů.

Benefity a přínosy komplexního kurzu businessboost

  • Tento workshop vás naučí 3 TOP klíčové dovednosti, které vám pomohou posunout vaše podnikání na vyšší úroveň. Účastník získá všechny dovednosti z kurzů EmpathyBoost, InnovationBoost a BrandBoost.
  • EmpathyBoost vám pomůže zlepšit komunikaci se zákazníky a lépe porozumět jejich potřebám. Ve workshopu se naučíte, jak efektivně naslouchat a jak reagovat na zpětnou vazbu zákazníků.
  • InnovationBoost vám pomůže rozvíjet nové nápady a inovativní řešení pro váš byznys. Naučíte se, jakým způsobem identifikovat nové příležitosti a jak je využít k růstu svého podniku.
  • BrandBoost vám pomůže zlepšit vaši značku a zvýšit povědomí o ní. S naším kursem se naučíte, jakým způsobem vytvořit silnou značku a jak ji účinně propagovat.
  • K tomuto kurzu je navíc 90 minutová osobní konzultace s Miroslavem Šperlem

ZKUŠENOSTI MÝCH KLIENTŮ

Co vás čeká

Během 6-dnů (3x sobota-neděle) získáte nástroje a úhel pohledu, který vám navždy změní váš pohled na podnikání. Vytvoříte svůj skvělý byznys plán, který bude základem vašeho podnikatelského úspěchu.

EmpathyBoost

EmpathyBoost

InnovationBoost

InovationBoost

BrandBoost

BrandBoost

Bonusová osobní konzultace 90 minut

JSTE PŘIPRAVENI NABOOSTOVAT VaŠi značku NA vyšší ÚROVEŇ?

Připojte se k našemu webináři a zjistěte vše, co potřebujete vědět o našem kurzu BusinessBoost. Během prezentace vám představím hlavní témata živého workshopu, ukážu vám, jakým způsobem se budete učit a odpovím na vaše otázky. Přihlaste se nyní a připravte se na vstup do světa úspěšného podnikání.

Nejčastější dotazy

Intenzivní workshop trvá 6 dní a cena je stanovena na 53 700 Kč bez DPH na účastníka. V ceně je zahrnuto občerstvení. Obsahem workshopu jsou všechny 3 TOP DOVEDNOSTI podnikatele tj. EmpathyBoost, InnovationBoost, BrandBoost. Tréninky jdou naplánované na tři po sobě jdoucí víkendy (3x sobota-neděle).

Školení je určeno pro každého, kdo je rozhodnutý vybudovat úspěšné podnikání a získat opravdový náskok před konkurencí.

Prezentovat bude Miroslav Šperl, podnikatel, který za dobu 17 let svého podnikání nasbíral zkušenosti v tvorbě podnikatelských záměrů a projektů, které řídil a vedl. Součástí workshopu budou prezentovány nejen praktické tréninky, ale převážně i osobní a pracovní zkušenosti z podnikatelského světa, které budou implementovány a aplikovány v týmových cvičeních.

Platbu je třeba uhradit s dostatečným předstihem před konáním kurzu na základě vystavené faktury a její splatnosti.

Účastníci si projdou celým procesem vytvoření skvělého byznys plánu. Od nastaven mysli, porozumění sobě, prostředí, klientovi až po budování skvělé osobní značky.